Internetové seznamky jí nahání hrůzu

Rodina a práce. Na nic jiného se v poslední době zpěvačka Lucie Vondráčková (40) nesoustředí. Sice by byla nerada, kdyby vztah s Tomášem Plekancem (37) byl na dlouhé roky posledním, který prožila, ovšem láskyplnému poutu s novým mužem naproti nejde.

Dokonce a ni neuvažuje o tom, že by se třeba začala seznamovat po internetu, jak to například praktikuje Agáta Hanychová (35). „Nemám na to čas ani odvahu,“ prozradila Vondráčková. „Jsem stará škola.

Také vás může zajímat ...
Muži ji obletují ze všech stran.

Věřím na osud a nespěchám,“ vysvětlila s tím je jí momentálně s dětmi dobře samotné a nechce na tom nic měnit. Proč má ale doopravdy tak negativní postoj k internetovému seznamování? Že by snad v minulosti prostřednictvím nějaké aplikace zažila něco, co ji od toho odrazuje?

Jelikož je slavná a krásná, je vysoce pravděpodobné, že skoro denně dostává spoustu nabídek nabídek, a pokud byly některé vulgárního charakteru, není se čemu divit, že tento způsob sblížením se s někým Lucie neplánuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama