Italský hrabě Ivetu Bartošovou opustil, protože pro něho byla moc stará!

Milostné skandály Ivety Bartošové 7. díl Kdo jí pozval na svůj zámek?

Hned dva muži zasáhli do života nešťastné Ivety Bartošové (+48) v jeho poslední etapě, shodou okolností jejich příjmení začínala na M. Domenico Martucci (44) byl italský hrabě, Zdeněk Macura (46) její samozvaný český ochránce.

Z italského šlechtice Domenica Martucciho (44) byla Iveta Bartošová nejprve opravdu nadšená. Připadala si prý jako v pohádce. Nijak nedbala na to, jak se o něm například vyjadřovala jeho předchozí přítelkyně, zpěvačka Michaela Nosková (37). Ta prohlásila, že se s Italem rozešla kvůli jeho nevěrám. „Za čtyři měsíce mě stihl pětkrát podvést a chodil do nevěstinců,“ řekla Míša.

Také vás může zajímat ...

Na to tehdy zamilovaná Iveta reagovala slovy, že každý má nějakou minulost a ona tu Domenicovu neřeší. „Teď jsme spolu, je nám skvěle a oba věříme, že náš vztah vydrží dlouho,“ řekla Iveta novinářům.

Tak jako už mnohokrát předtím v životě, i tentokrát se mýlila.

K vínu si dala i rum

Ze začátku to vypadalo, že je utrápená Iveta vedle Domenica opravdu šťastnější, než byla dříve. Už tehdy ale měla znovu problémy s alkoholem, i když jí italský hrabě kryl. Až později přiznal, že si toho všiml, ale chránil partnerku před novináři. V rozhovoru pak řekl: „Iveta se mnou první tři týdny po seznámení chodila každý den do restaurací na večeři.

Vždy si dala jednu dvě skleničky kvalitního bílého vína. Byla naprosto v pohodě. Řekla mi tehdy, že to, že je alkoholička, si vymýšlí bulvár.“ Jenže pak, před jejich prvním společným vystoupením na Staroměstském náměstí, si Iveta k vínu dopřála ještě i rum – a zřejmě i nějaké prášky proti depresi. Podle toho také všechno nakonec dopadlo, tedy přinejmenším rozpačitě.

Žádný návrat ke slávě se v duetu s Italem nekonal.

Z dovolené odjel každý sám!

Pěkné chvíle prožila Iveta s Domenicem v jeho rodné zemi. Později rád vzpomínal na různé příhody. Na Sardinii s nimi byl i zpěvaččin syn Artur. „Zůstali jsme bez benzínu, přestože mi Iveta desetkrát řekla, že mám natankovat,“ líčil Domenico.

„Takže jsme ještě s Arturem zkoušeli zastavit nějaké auto, a jakmile jsme si uvědomili, že mělo českou značku, rychle jsme se schovali za můj vůz.“ Brzy se ale objevily mezi dvojicí první vážné spory.

Ital, který ze společné dovolené odjel o dva dny dříve, než zpěvačka se synem, českým novinářům řekl: „Nelíbilo se jí, že naše služebná v Itálii uklízí i zásuvky s osobními věcmi a odpadkový koš. Iveta se bála, že by tam mohla hledat použité kondomy.“ Důvodem pro Domenica bylo podle jeho slov i to, že Iveta pro něho byla už moc stará.

„Jednou budu chtít mít děti a ty mi ona nemůže dát,“ konstatoval.

Sliboval ale, že jí bude dál pomáhat.

Dramatická cesta do Itálie

Zdeněk Macura (46) se zapsal do bohatého života Ivety Bartošové jako její samozvaný ochránce. Chtěl se o ní starat a zachránit jí před pádem, ale ona dala přednost Josefu Rychtářovi (62). V létě roku 2013 jí od něho Zdeněk Macura odvedl. Byla z toho velká mediální bouře, doslova seriál na pokračování. Nejprve nikdo nevěděl, kde Iveta je a psalo se dokonce o únosu.

„Macura ji odvezl bosou a počůranou ve stavu, do kterého se dostala sama alkoholem. Ten blbec jí ještě nesl flašku v ruce místo toho, aby ji před ní schoval. Přeju mu, ať si zažije to, co já,“ prohlásil Rychtář. Dvojice odjela do Itálie, kde jí potom nabídl ubytování exmilence zpěvačky Domenico. „Pan Macura souhlasil a můj kamarád od něho převzal Ivetu v doprovodu české tlumočnice.

Nebyla schopna pohybu a srozumitelné komunikace a musela být přenesena z auta do auta,“ uvedl Ital na sociálních sítích. Pro Ivetu si do Itálie přijel Josef Rychtář, odvezl jí zpátky do Česka a později, poté, co strávila týden v protialkoholní léčebně, si utrápenou zpěvačku vzal za manželku.

Její strastiplná pouť životem tím ale už jen vrcholila.

Prali se spolu dokonce dva dny po její smrti!

Několikrát se Josef Rychtář a Zdeněk Macura do sebe pustili i na veřejnosti, a nezůstalo jen u nadávek. Jednou to bylo před bohnickou léčebnou, kde se tehdy Iveta nacházela. Macura obvinil Rychtáře, že ho spolu se svým synem fyzicky napadli. Klid nenastal ani po zpěvaččině sebevraždě.

Krátce nato se před domem v Uhříněvsi, kde Iveta s manželem bydlela, objevil Macura, nalepil na vrata nápis, hlásající, že Rychtář je vrah – a opět došlo k tělesné konfrontaci!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...