Iva Janžurová : Chystá si vystavět věž!

Potrpí si na honosné dary

Aby ji netrápil její věk, plánuje, co všechno chce stihnout.

Ikdyž už jí táhne na osmdesát, cítí se IVA JANŽUROVÁ (76) o pár desítek let mladší. Když se nedávno při rozhovoru svěřila s tím, jaké má plány, vypadalo to, jako by věděla, že na tomhle světě si pobude ještě hodně dlouho. Prý si klade různé cíle, hlavně proto, aby nemusela myslet na svůj věk. Také je o ní známo, že ráda dostává okázalé a netradiční dary. Zkrátka potrpí si na luxus.

Ale ve svém věku a s tím, co všechno dokázala, na to má právo.

Naposledy se ale nechala slyšet, že si chce nechat na své zahradě postavit něco dost neobvyklého!

Chce toho ještě hodně stihnout

Také vás může zajímat ...

„Plánuji na chalupě vysvět také věžičku a prosklenou pracovnu. Odtud se budu dívat do lesů, chalupu už mi přerůstají stromy,“ prozradila Janžurová. Rovněž se pochlubila tím, že kdysi na chalupě postavili i bazének, ale ten už je teď prý moc malý. „Je tak akorát na tři tempa,“ směje se. I když o výstavbě nového bazénu nepadlo ani slovo, je zřejmé, že by bylo dobré postavit bazén o něco větší.

Však do stovky je času dost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...