Iva Janžurová: Kdo je její milenec?

Herečka Iva Janžurová se nezdá! Jakoby šla proti proudu času. Její vrstevnice si už dopřávají klidu a nicnedělání v penzi a poslední, na co by mysleli, je randění s protějšky. Ne tak Janžurová.

Nejenže je v neustálém pracovním kolotoči, navíc s chutí rozjíždí milostné románky! Sama herečka se s potutelným úsměvem přiznala, že je čerstvě zamilovaná.

Kdo ji okouzlil? Důvěrné přiznání „Ano, v mém životě je naprosto reálná láska. Jsem zamilovaná,“ potvrdila. Kdo by si ale myslel, že tím míní například práci, jak to někteří kumštýři občas kulantně zaobalí, mýlil by se.

Janžurová má skutečně na mysli opravdový vztah s mužem. „Nevím, o jaké lásce chcete mluvit, samozřejmě existuje i láska k profesi, ale teď jsem spíš myslela lásku k muži. Prostě jsem zamilovaná,“ nechala se slyšet.

Také vás může zajímat ...

Kdo je tedy jejím vyvoleným? Mohla by si vybírat Zatím se to herečka zdráhá prozradit. Zřejmě je vztah ještě v křehkých začátcích a Janžurová nechce riskovat, že se přílišným vykřikováním do světa něco pokazí.

V poslední době se o herečce hodně mluvilo ve spojitosti s jejím mladým kolegou Igorem Orozovičem (33). Právě ten má k Ivě velmi blízko. Vzhledem k tomu ale, že by mladíkovi mohla být babičkou, právě tady láska nejspíš nevyklíčila.

Stal se snad králem jejího srdce pečující lékař, kardiochirurg Petr Neužil (56), o kterém tak básnila? Sblížila se s doktorem? „To je první lékař, se kterým jsem se zkamarádila,“ mluvila o člověku, který jí před časem operoval srdce.

Prý pravidelně chodí na její představení a volají si. Přerostl snad jejich vztah v něco víc? Háček je v tom, že Neužil je ženatý. Pustila by se snad Janžurová na tak tenký led? Snad nám herečka svou lásku sama brzy představí! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...