Iva Janžurová: Končí v seriálu

Musí na sebe být víc opatrná

Je to sotva pár měsíců, co se IVA JANŽUROVÁ (76) poprvé objevila v seriálu Ohnivý kuře, a už z něho odchází. Postavu dobrácké cukrářky Slávky si podle svých slov velmi užívala a měla ji ráda. Jenže s natáčením je nyní konec. Co stojí za náhlým odchodem herečky? Má snad vážné zdravotní problémy? Vždyť dlouhou dobu tvrdila, jak ji práce naplňuje a nabíjí ji.

Z toho důvodu odmítala odpočívat i po prodělané operaci srdce.

„Rehabilitační dobu jsem dodržela, ale pak jsem se hned vrátila do divadla,“ uvedla Iva.

Bylo toho na ni moc

Také vás může zajímat ...

Asi jen málokdo by čekal, že přijde doba, kdy akční Janžurová začne rušit domluvenou spolupráci bez pořádného slova vysvětlení. Za vším údajně stojí dcera herečky, SABINA REMUNDOVÁ (45), která došla k závěru, že je toho na maminku už moc. „Nikdy jsem jí do ničeho nemluvila. Má sice spoustu elánu, ale téměř žádné volno. Musí na sebe být víc opatrná,“ vysvětlovala Sabina.

Znamená to snad, že už Ivu Janžurovou v televizi nikdy neuvidíme?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...