Iva Janžurová: Neuvěřitelně lehkomyslná

Už by měla mít rozum, v tom věku. Přesto se herečka Iva Janžurová (75) chová, jako by jí bylo třicet a méně. Lehkomyslně hazarduje se zdravím. Už jednou dokázala s kouřením “definitivně” skončit.

Tehdy hrdě prohlásila, že to není nic jiného než zlozvyk, se kterým se dokáže vypořádat. To se ale přecenila. Ukázalo se, že je prostě nenapravitelná. Přitom podstoupila náročnou operaci srdce. Žije s umělou srdeční chlopní! Kouřit v její situaci je vyslovený nerozum, neuvěřitelný hazard se zdravím.

Nejspíš se domnívá, že to k herecké profesi patří. Kdykoli se prý v divadle něco zkouší nebo se točí film či seriál, odbíhají všichni o přestávkách na cigaretu. Ta je vítanou příležitostí k tomu, vyplnit dlouhé pauzy provázející každé natáčení.

Také vás může zajímat ...

Pravda, propadá-li nikotinu dvacetiletý adept herectví, jeho srdce to pravděpodobně vydrží. Ale starší, životem unavená dáma po operaci?! Ta by měla pauzy vyplňovat pletením. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...