Iva Janžurová: Ošklivé pomluvy

Lidé o ní tvrdí, že je ubohá. Iva Janžurová (77) se po mnoha letech přiznala k tomu, že ne vždy jí dělá její herecká profese radost. Už od mládí totiž byla obsazována hlavně do komických rolí, musela být veselá a vtipná za každou cenu.

A zatímco jedni ji obdivovali, jiní ji pomlouvali. Prý jí kolikrát psali, že je ubohá, když se snaží být vtipná za každou cenu. Dotyční si totiž neuvědomovali, že to není ovšem její volba, ale volba tvůrců daného pořadu nebo seriálu či filmu.

Také vás může zajímat ...

Když pak ale nakonec začala dostávat i vážnější role, nastal další problém. Divákům se totiž nelíbilo, že komediální herečka se snaží být vážná. Mnozí ji za to zase bez rozmyslu odsoudili. Dříve se tím Janžurová trápila, ale nakonec začala brát všechno s humorem a s lidmi, kteří jí neměli rádi, si přestala lámat hlavu. Ví, že těch, kteří ji zbožňují, je stále převaha.

S negativními reakcemi se však setkává dodnes.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...