Iva Janžurová: Proč nechtěla hrát v Nemocnici?

Vskutku mistrovsky ztvárnila Iva Janžurová (75) postavu vrchní sestry Huňkové v legendárním seriálu Nemocnice na kraji města. Přitom vyšlo najevo, že když si přečetla první tři díly, říkala si, že se jí ta podivná ženská nelíbí a že roli raději odmítne.

Bála se, že ji pak budou všechny zdravotní sestry nenávidět, protože diváci mají zvláštní zvyk ztotožnit si herce s postavou, kterou hraje. Nakonec se v protivné vrchní sestře Iva Janžurová tak zabydlela, že byla šťastná, že roli nakonec přijala.

Ani negativní divácké reakce se nedostavily. Jen jakási paní Ivě Janžurové napsala dopis, že by neměla coby sestra Huňková zvát starší pacientky do ordinace slovy: „Tak pojďte, babi.“ Je to prý drzé.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...