Iva Janžurová: Rodina až na druhém místě

Někteří zkrátka stavějí práci nad všechno ostatní, dokonce i nad své vlastní zdraví. Mezi tyto lidi se může řadit i herečka Iva Janžurová (77), která před nějakou dobou prodělala velmi vážnou operaci srdce. Lékaři jí práci výslovně zakázali, nicméně ona stále běhá z divadla do divadla.

Nabrala si toho moc

Také vás může zajímat ...

Konkrétně se teď připravuje na divadelní představení Kytice, které se bude hrát v Národním divadle. Také vystupuje v divadelních hrách Veletoč nebo Báječná neděle v parku Crève Coeur, která se hrají v divadle Kalich.

Co čas s rodinou?

Aby toho neměla málo, točí také film s názvem Teroristka, který bude mít premiéru příští rok. Iva si toho nabrala skutečně až nad hlavu. Možná si neuvědomuje, že se blíží čas Vánoc, který by měla trávit především doma s rodinou.

Nicméně se zdá, že tato představa se jí moc nezamlouvá. Nejraději by zřejmě veškerý svůj čas strávila v divadle, jak to dělá doposud. Neměla by se více věnovat vnoučatům, a ne se pořád jen honit za prací? Snad aspoň u vánočního stolu se rodina sejde pohromadě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama