Iva Kubelková: Dcera jí přerůstá přes hlavu

Jablko nepadá daleko od stromu a zrovna v případě Ivy Kubelkové (41) to platí snad i dvojnásob. Její dcera Natálie Jirásková (13) je totiž den ode dne krásnější. Maminka je na ni samozřejmě moc pyšná, na druhou stranu jí ale pomalu začíná přerůstat přes hlavu.

Nekonečná puberta

Také vás může zajímat ...

Natálie totiž objevila kouzlo sociálních sítích a začíná tam být čím dál více aktivní. Jenže sdílí opravdu hodně soukromé věci a nemá žádné zábrany. Především je zarážející, kolik okamžiků z osobního života můžete na jejím profilu vidět.

Lze si tak udělat v hlavě obrázek o tom, jak moc s ní mlátí puberta.

Bude také modelkou?

Dost možná právě kvůli své snaze zviditelnit se na sociálních sítích začíná dostávat i nabídky od modelingových agentur.

Iva se k tomu zatím staví veskrze pozitivně, ale zároveň je také obezřetná. „Řekla bych jí, ať si to dobře rozmyslí,“ vyjádřila se Kubelková k její modelingové kariéře. Moc dobře ví, jak moc tenká hranice je mezi focením v oblečení a bez něj. Chce tohle pro svou dceru?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...