Iva Kubelková: Moderování jí nestačí

Zatímco mnohé její kolegyně z modelingové branže se už smířily s tím, že odešly do „pracovního“ důchodu, ne však IVA KUBELKOVÁ (41), naše vicemiss z roku 1996. Ta se ani po dvojnásobném porodu nechtěla vzdát kariéry. Nejprve si doplnila vzdělání, pak si sem tam střihla nějakou tu roličku v několika seriálech a v poslední době už ji televizní diváci mohou pravidelně vídat jako moderátorku primáckého pořadu Jak se staví sen.Tam se stačila předvést jako zpěvačka a hráčka na klavír.

Bude to trhák, nebo propadák?

Také vás může zajímat ...

Mezi společenskou smetánku se Iva dostala jako vicemiss a vzápětí i jako oficiální přítelkyně hokejového mága JAROMÍRA JÁGRA (46). Když se jí nedávno naskytla možnost zahrát si v muzikálu Trhák, neváhala ani minutu. „Věřím, že muzikál bude úspěšný, navíc si v něm i zazpívám, a to je bonus,“ těší se ambiciózní modelka.

Otázka je, zda to bude trhák, anebo spíš propadák.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...