Iva Kubelková: Neuvěříte, jak se stravuje

Tu nejhorší životosprávu si zvolila Iva Kubelková. Zejména u modelky je to víc než překvapivé. Protože svou perfektně vyhlížející figuru neustále předvádí na internetu, a bývá oblečená buď spoře nebo vůbec, nabízí se úvaha, že se kráska pečlivě zamýšlí nad jídelníčkem.

Ale to byste se divili! „Jím extrémně večer,“ svěřuje se půvabná maminka dvou dcer. „Ráno nemám hlad, skoro vůbec nesnídám. Naobědvám se, kolem šesté, sedmé si dám lehčí večeři a pak večer u televize musím pořád něco jíst.“ Je to vůbec možné?

Také vás může zajímat ...

Kdyby to slyšel výživový poradce, na místě se zastřelí. Ideální jídelníček by měl obsahovat pět jídel, kromě tří hlavních rovněž dopolední a odpolední svačinu. Cožpak to druhá nejkrásnější dívka roku 1996 netuší? Stravovat se tímto kuriózním způsobem je riskantní.

Není to zdravé a v neposlední řadě hrozí, že si hladovějící organismus začne dělat zásoby. Z oslnivé sexbomby se pak může stát lusknutím prstů lachtan. Iva se domnívá, že se stravuje přirozeně. „V přírodě to tak je. Všechna zvířata, která se nají, jdou spát,“ míní. Někdo by jí měl vysvětlit, že není psice, ale žena.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama