Iva Kubelková: Polonahá dcera na internetu. Máma to dovolí?!

To snad není možné! Jak může tohle máma nezletilé dívenky tolerovat? Na jednu stranu není divu, že je modelka a příležitostná herečka Iva Kubelková na svou nádhernou dceru Natálii (15) pyšná.

Ale na druhou stranu to, co jí dovoluje či možná spíš nechává bez povšimnutí, už, jak se lidově říká, mlátí dveřmi. Nezvykle vyspělá dívka se vystavuje na internetu v plavkách v poměrně odvážných pózách.

Také vás může zajímat ...

Přiznejme si: viděla to doma, matka si na tom vystavěla kariéru a neochvějně ve svlékání pokračuje, ale praktikovat to v patnácti letech… není to příliš brzy? Ivě to zřejmě nevadí, vždyť do společnosti dceři povoluje výstřihy, že by se jeden červenal.

Pro úchyly je to hotová pastva pro oči, a vlastně nejen pro ně. Možná můžeme být rádi, že si dívenka ponechala alespoň titěrné plavky. Kdy je svlékne, je jen otázkou času. Je toto vhodná kariéra pro mladou dívku? Nebylo by lepší a hlavně smysluplnější, kdyby si třeba četla?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama