Iva Kubelková: Proč se nikdy nevdá?

Dvacet let žije modelka a herečka Iva Kubelková s chlapíkem s tajemným jménem George Jirasek (63). Nikdy se za něj ale neprovdá, ač se jí s ním prý žije dobře a vychovává s ním dvě dcery.

Také vás může zajímat ...

Může za to svoboda,“ vysvětluje atraktivní tmavovláska. „Není to krásné, když člověk může říct, že je svobodný? Já po svatbě nikdy netoužila, takto mi to vyhovuje,“ prohlásila.

Přitom se k partnerovi chová na veřejnosti zamilovaně, občas připomínají dvojici ve studentském věku na první schůzce. Vše nasvědčuje tomu, že v tomto směru je Iva Kubelková podivínkou. Pocit svobody přece tkví v něčem jiném, než zda si tatínka svých dětí vezmete, nebo nevezmete. Dcery by byly jistě rády, kdyby se maminka konečně vdala za tatínka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...