Iva Kubelková: Schází náročné krásce finance?

Kráska Iva Kubelková (40) se snaží seberealizovat v mnoha oborech. Občas opráší kariéru modelky, také moderuje pořad Jak se staví sen a koketovala se zpěvem. Jejím snem je ale být herečkou. Vzhledem k tomu, že jí k roli v Národním divadle trošku talentu ještě chybí, zahrála si pouze v seriálech, kde se na herecké kvality tolik nehledí.

Hlavně, že člověk dobře vypadá a má známý obličej.

Také vás může zajímat ...

Herečka za každou cenu

Práci, kde od režie uslyší samou chválu, si ale přece jen našla. Účinkovala totiž v několika reklamách. Propagovala škálu produktů od vysavačů, kuchyňských spotřebičů až po internetový obchod se spodním prádlem.

Za tuto propagační fotku sklidila kritiku.

V čem tkví prodejní potenciál této téměř nestárnoucí čtyřicítky? Umí snad vzbudit dojem ženy, co do domu paní na úklid nepustí či matky, která nemá čas koupit si ani podprsenku? Podle obchodníků zřejmě ano. Kritiku od fanoušků už ale Kubelková sklidila.

Luxuje v lodičkách

Když na sociální síti předstírala, že doma luxuje ve sladěném béžovém oblečení v lodičkách a ještě k tomu pomocí drahého vysavače, málokdo jí tuto roli uvěřil.

„Evidentně máte nasmlouvané podmínky, ale kdo luxuje v lodičkách?“ diví se komentující. Má modelka zapotřebí takhle šaškovat v reklamách, když se může věnovat smysluplnějším věcem?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...