Iva Pazderková: Definitivně se zbláznila?

Herečka Iva Pazderková (37) kdysi bodovala vtipnými scénkami jako Blbá blondýna, ty časy už jsou už ale dávno pryč. Naopak, v poslední době se stala terčem kritiky diváků za své vystupování v show Tvoje tvář má známý hlas, a velmi těžce to nesla.

Také vás může zajímat ...

Dokonce si na krátkou dobu zrušila profily na sociálních sítích a proslýchalo se, že upadla do depresí. Teď to ale vypadá, že je zpátky! Tedy alespoň virtuálně. Zašlou slávu se snaží vzkřísit pomocí emotivních videí, která umisťuje na internet.

Bohužel ale asi marně. Působí na nich totiž opravdu bláznivě. „Jedu do Brna, do Brna, do Brna!“ vykřikuje třeba na jednom z nich a předvádí různé grimasy. Zřejmě jí nevadí, že si koleduje o další náklad pořádné kritiky. Nebo si vážně myslí, že je to vtipné?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...