Iva Pazderková: Neunesla drsnou kritiku diváků!

Podle odborníků si tím podepsala svůj ortel

Ačkoli ji někteří fanoušci velmi zklamali, i nadále s nimi komunikuje.

Skutečnost, že IVA PAZDERKOVÁ (37) nikdy nepatřila mezi typické miláčky publika, je zřejmá. Nedávno ale nenávist jejích odpůrců překročila veškeré únosné hranice a herečka se odhodlala k zoufalému kroku!

Od první chvíle, kdy zasedla moderátorka a herečka Iva Pazderková v porotě oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas, byla terčem posměšných poznámek a urážek. I to je bohužel součást práce v showbyznysu, publikum a diváci jsou občas velmi krutí. S odvrácenou tváří slávy byla Iva ochotná klidně žít, vždyť to patří k její práci. A že se nelíbí každému? I to se může stát.

Ovšem čeho je moc, toho je příliš. Poté, co vystoupila porotkyně v mimosoutěžním čísle coby zpěvačka Pink, se strhla šílená lavina nenávisti, sprostých urážek a ponižování. Iva se přitom velmi těšila, poctivě se připravovala, a dokonce riskovala zdraví. Pro některé diváky to ale zřejmě bylo málo.

„Budu dělat akrobacii na šále, a to bez jištění,“ chlubila se Pazderková s tím, že si znovu vyzkouší, jaké je to být zase jedním ze soutěžících. To ještě ale netušila, co její vystoupení způsobí. „Poprvé po půl roce jsem si na Facebooku přečetla komentáře.

Také vás může zajímat ...

Tolik nenávisti, urážek a zla za jednu zazpívanou písničku mě opravdu odzbrojilo,“ netajila se hned následující pondělí Iva svým úžasem.

Diváci ji napadali i jako porotkyni!
Diváci ji napadali i jako porotkyni!

Odstřihla se od veřejnosti

Porotkyně oblíbené show přiznává, že ví, že by měla být nad věcí, ale je prý jen obyčejný člověk, a ne mašina bez citu, a to jí zkrátka nedovoluje nad něčím podobným jen mávnout rukou. „Mám toho dost. Mám dost Facebooku. A proto ho ruším!“ napsala na sociální síti. Pro mnohé to byl jen důkaz toho, že je to nevyrovnaná bytost, která neumí přijmout kritiku.

Na obranu moderátorky je ale třeba uvést, že výrazy, kterými ji autoři komentářů častovali, nepatřily mezi ty nejjemnější a asi jen málokomu by bylo milé si něco podobného o sobě číst. Ty střízlivější z diváků Tváře poukazovali na to, že Pazderková ztratila definitivně soudnost, že je nejen jako porotce, ale i jako účinkující úplně mimo, a napadali dokonce i její práci.

Herečka svůj účet tedy už nejspíš natrvalo zrušila, nicméně nepovažuje to za svou osobní prohru, jen prostě nevidí žádný důvod, proč si něco takového nechat líbit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...