Iva Pazderková: Nosánek nahoru

Světská sláva, polní tráva. Kéž by to už konečně pochopila Iva Pazderková (36), které účast a úspěch v zábavném televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas údajně tak trochu popletly hlavu.

Šeptá se o tom, že její hvězdné manýry neustupují, ba naopak. Údajně ještě zesílily. Iva se díky tomu, že ji národ sledoval coby soutěžící a poté i porotkyni v úspěšném pořadu, cítí být slavnou.

Jeden z účinkujících v komediálních vystoupeních Na stojáka, kde Pazderková donedávna rovněž vystupovala, prozradil, že Iva, kterou pořad Na stojáka proslavil, už s nimi po republice nejezdí.

Proslýchá se, že s bývalými kolegy odmítá cestovat dál než kousíček za Prahu. Všechna ostatní vystoupení za ni musela převzít jiná herečka, nyní jediná žena v týmu. Přezíravý postoj Ivy Pazderkové dříve oblíbené show Na stojáka skutečně neprospívá.

Také vás může zajímat ...

Mimopražští si kupovali vstupenky často především kvůli ní, aby ji viděli na vlastní oči. Bez ní už není o pořad takový zájem a někdy se i stane, že vzhledem k nízkému počtu prodaných vstupenek musí být akce nemilosrdně zrušena.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...