Iva Pazderková: Nosánek nahoru

Světská sláva, polní tráva. Kéž by to už konečně pochopila Iva Pazderková (36), které účast a úspěch v zábavném televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas údajně tak trochu popletly hlavu.

Šeptá se o tom, že její hvězdné manýry neustupují, ba naopak. Údajně ještě zesílily. Iva se díky tomu, že ji národ sledoval coby soutěžící a poté i porotkyni v úspěšném pořadu, cítí být slavnou.

Také vás může zajímat ...

Jeden z účinkujících v komediálních vystoupeních Na stojáka, kde Pazderková donedávna rovněž vystupovala, prozradil, že Iva, kterou pořad Na stojáka proslavil, už s nimi po republice nejezdí.

Proslýchá se, že s bývalými kolegy odmítá cestovat dál než kousíček za Prahu. Všechna ostatní vystoupení za ni musela převzít jiná herečka, nyní jediná žena v týmu. Přezíravý postoj Ivy Pazderkové dříve oblíbené show Na stojáka skutečně neprospívá.

Mimopražští si kupovali vstupenky často především kvůli ní, aby ji viděli na vlastní oči. Bez ní už není o pořad takový zájem a někdy se i stane, že vzhledem k nízkému počtu prodaných vstupenek musí být akce nemilosrdně zrušena.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...