Iva Pazderková: Otrávila se na dovolené

Magnetem na nehody a choroby se v poslední době stala komička Iva Pazderková. Zlomila si například pravé rameno, trápily ji virózy, trpěla depresemi, má zkušenosti se záchvaty panické ataky.

A jako by toho bylo málo, přivodila si menší šok dokonce i na vytoužené dovolené, kde měla spíš odpočívat a nabírat sil. Jak k tomu došlo?

Také vás může zajímat ...

K jejím dalším zdravotním problémům totiž patří i alergie na lepek. Objednala si v restauraci bezlepkové těstoviny, ale asi se vařily ve vodě spolu s běžnými, a tak bylo Ivě nepopsatelně zle.

Otekla, trpěla střevními potížemi, které léčila černým uhlím. Navrch dostala panickou ataku. Naštěstí byla na dovolené s laskavou kamarádkou, která jí přikládala studené obklady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...