Iva Pazderková: Prostě na dně

Džbán přetekl, to se lidem vyčerpaným fyzicky a v první řadě psychicky stává. V životě „blbé blondýny“ Ivy Pazderkové došlo v jednom roce k zásadním zlomům, a její organismus to nezvládl.

Iva, dříve blondýna, nyní zrzka, se zhroutila, nijak se tím netají. Léta kolabovala pod náporem práce, poté se skokem všeho vzdala, dala sbohem pořadu Tvoje tvář má známý hlas i Divadlu Na Fidlovačce. A jaksi se s tou změnou neumí vyrovnat.

Také vás může zajímat ...

„Snažím se celý život poctivě pracovat,“ oznámila fanouškům. „Znamená to pro mě především myslet na diváka, kolegy, na všechny. A v podstatě celý život to znamená permanentně přecházet své bolesti, nemoci a vyčerpání,“ šokuje Pazderková.

Opravdu takhle nemilosrdně zachází se svým tělem? Zřejmě ano, což dokazují její následující slova: „Permanentně ho používám na tisíc procent, i když je rozbité. Nějak ho vždycky provizorně poslepuju a jdu na to.

A ono se vždycky rozbije zase o kousek víc, protože nedrží dobře pohromadě,“ naříká Iva. Potřebuje navštívit lékaře, a pokud možno i toho, co se stará o duši. Potřebuje pomoc! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama