Iva Pazderková: Utekla z televize, teď opouští divadlo

Jako by stále před něčím utíkala. „Blbá blondýna“ Iva Pazderková (38) utekla dokonce i z manželství. Ne každý ví, že byla po dobu několika měsíců vdaná za baviče Lukáše Pavláska (39) a že byla již jednou vdaná i před nedlouhým dobrodružstvím s Pavláskem.

Ale to není zdaleka všechno. Bouře v soukromém životě se u dvakrát rozvedené Pazderkové střídají s profesními vzlety a pády. Jako by jí sláva podrážela nohy. Všichni máme v živé paměti, jak tato dříve blondýna, nyní rusovláska prakticky ze dne na den opustila show Tvoje tvář má známý hlas, kde působila jako porotkyně.

Také vás může zajímat ...

Tehdy nezvládla tlak, který na ni vyvíjeli její odpůrci na sociální síti. Ač tvrdila, že tak důležité rozhodnutí by nikdy neučinila kvůli skupince nešťastníků na internetu, vypadá to, že tito nešťastníci byli přece jen hlavním důvodem, proč se zrzka vzdala lukrativního postu.

Aby toho nebylo málo, opouští nyní i domovské Divadlo Na Fidlovačce. Vyjádřila se ve smyslu, že pod stávajícím vedením pracovat nebude. Zřejmě se jedná jako obvykle o tlak, který Iva zase už nezvládá. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...