Ivan Mládek: Dělá ze sebe chuďase

Chce mít muzikant klid?

Ivan Mládek

Má milionové příjmy, ale na sebe nemá napsaný žádný majetek. Když se IVAN MLÁDEK (75) rozvedl se svou ženou a vypořádal se s ní i majetkově, přišel si na pořádné peníze. Vilu v Dobřichovicích, kde manželé žili, prodal za 30 milionů korun. Do klína mu tedy spadla polovička. Dost peněz na to, aby si pořídil slušné nové bydlení.

Zpěvák sice tvrdí, že se přestěhoval, ale na sebe žádnou nemovitost hlášenou nemá. Zajímavé, že? V jiné nemovitosti, kam Mládek často jezdí, bydlí od roku 2010 hudebníkova, dnes už oficiální partnerka LIBUŠE ROUBYCHOVÁ (35), se kterou má Mládek dvě malé dětí. Podle všeho také dům zaplatil. Proč ale nefiguruje v katastru nemovitostí?

Dost možná touží mít na stará kolena klid a nevyčnívat z davu.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...