Ivan Vyskočil: Riskuje krizi ve vztahu

Otočí se za každou sukní

Ivan Vyskočil s přítelkyní Romanou

Herec IVAN VYSKOČIL (70) je známý svou slabostí pro mladé ženy. Jenže tohle už zřejmě přehání a pokouší tím trpělivost své mladinké přítelkyně ROMANY FENCLOVÉ (29). Aktuálně totiž zahořel platonickou láskou k mladičké zpěvačce MONICE BAGÁROVÉ (22), jejíž půvaby komentuje, kudy chodí, a navíc má zpěvaččiny fotky i v mobilu.

Hlavu si ale z toho podle všeho nedělá.

Také vás může zajímat ...

Provokuje ji snad?

„Romana strašně žárlí, a to ve chvílích, kdy k tomu nemá zjevný důvod,“ prozradil herec. O to víc je zarážející, že se na veřejnosti chlubí svou slabostí pro Bagárovou. Chce snad o svou přítelkyni přijít? „Já jsem v klidu, protože jsem vyškolený od Pavla Landovského,“ tvrdí Vyskočil s tím, že ho prý Pavel o ženách naučil úplně všechno.

Hlavně mu do hlavy vtloukl myšlenku, že nemá smysl se kvůli nim trápit. A toho se podle všeho Vyskočil drží, protože po jeho boku se dam či dívek vystřídalo už víc než dost. Co se však Bagárové týče, Romana asi může zůstat v klidu.

Monika si s Ivanem jen těžko začne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...