Ivan Vyskočil: Žárlí na jeho exmanželku

Ivan Vyskočil a partnerka Romana.

Od jeho rozvodu už uběhlo pár let, ale zdá se, že se svou exmanželkou bude herec spojován ještě pěkně dlouho. Ivan Vyskočil (72), kterého můžeme vídat v seriálu Ulice, se svou mladší partnerkou Romanou (30) prý řeší partnerské problémy.Nicméně je do jejich partnerských trablů zapletená i jeho exmanželka, exotická Anife (45).

Romana na ni totiž údajně žárlí a nelíbí se jí, že Ivan o své bývalé ženě mluví v dobrém.

Také vás může zajímat ...

Prý ji pořád miluje

Na druhou stranu Romaniny obavy jsou tak trochu oprávněné.Vyskočil totiž před časem pronesl, že k Anife stále něco cítí a že mu její exotický temperament chybí. Nelituje prý ani jediného dne, který po jejím boku strávil, a to jsou na exmanžela celkem dost silná slova.

Není divu, že má Romana obavy z toho, že by jí Ivan mohl být s Anife nevěrný. Je si prý vědoma toho, že má proti sobě silnou soupeřku, Anife přece jen strávila po boku Ivana několik let. Proto si prý teď svého přítele hlídá a samotného ho jen tak někam nepustí.Na to Vyskočil není zvyklý. Zatím přání své partnerky akceptuje, ale jak dlouho to vydrží?

Přece jen je to živel a málokdy chyběl na nějaké společenské akci.

Vysmívá se jí?

A jak na celou situaci reaguje sama Anife? Přijde jí to směšné.Ivanova partnerka podle ní nemá asi příliš věcí na práci, když řeší takové hlouposti. Pro Anife prý vztah s Ivanem skončil a do starých vod by se nevrátila.

Tak trochu se mladé Romaně vysmála kvůli tomu, že se snaží Ivana držet pod zámkem.Podle ní si tím totiž situaci udělá ještě horší, není s Vyskočilem tak dlouho, aby si mohla dovolovat takové věci.

Anife nejspíš ví, o čem mluví, Vyskočila prý zná a tuší, že tenhle vztah budoucnost nemá.

Tato slova se Romaně zřejmě líbit nebudou a u nich doma tak bude následovat další hádka. Anife bude vždy Ivanovou exmanželkou, s tím už Romana bohužel nic nenadělá a nezbývá jí tedy nic jiného, než se s tím smířit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama