Ivana Andrlová: UTÁPĚLA SE V DEPRESÍCH

Herečce IVANĚ ANDRLOVÉ (57) se poslední dobou pracovně velmi daří a nemůže si stěžovat, protože jde doslova z role do role. Už několik měsíců hraje v nejsledovanějším seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a nedávno si střihla ústřední roli i v dalším oblíbeném seriálu V.I.P. vraždy. Jenže vždy to tak nebylo!

Ivana si prý stále ještě pamatuje, jak těžce nesla období, kdy o práci naopak nemohla zavadit a nebyl o ni jako o herečku vůbec zájem.

Také vás může zajímat ...

Tehdy prý upadla do velkých depresí.

Zbyly jí jen oči pro pláč

Někdejší princezna Lenka z pohádky Princové jsou na draka (1980) režiséra JiŘÍHO ADAMCE (70) si prožila pád na dno, když se po revoluci vrhla na podnikání v oblasti zdravého životního stylu, které jí ale po dvou letech zkrachovalo. Poté už se jen těžko vracela k herectví a obnovovala dřívější kontakty.

Kdoví, jak by to s ní dopadlo, kdyby se nerozhodla vyhledat odbornou pomoc, když se cítila nejhůř. Herečka to ale nikdy netajila a nestydí se za to. „Lidé, kteří říkají, že se ráno probudili a měli depku, nevědí, o čem mluví. Nevědí, co je skutečná deprese,“ řekla o tomto období Ivana pokorně. Kdysi o sobě tvrdila, že je protivná, teď se zdá, že je všechno zlé pryč.

Jako gynekoložka Synková z Ordinace se ale nejvíc bojí, že jí scenáristé nechají umřít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...