Ivana Andrlová: Začala o sebe víc dbát

Musela vyhledat odborníka

Přestože byla IVANA ANDRLOVÁ (56) od malička vedená k pohybu a ke sportu, později takzvaně zlenivěla, a pokud už vyvinula nějakou pohybovou aktivitu, pak se spíš jen procházela. S přibývajícími léty se ale její pohodlný životní styl začal projevovat na její tělesné schránce.

„K cvičení mě při vedly poměrně kruté bolesti zad a vědomí, že když pro své tělo něco neudělám, přestane sloužit,“ přiznala Andrlová.

Stále se musí přemáhat

Za její problémy podle jejích slov mohlo každodenní cestování v autě, ve kterém během řízení proseděla dlouhé hodiny. „Najezdím měsíčně několik tisíc kilometrů a není to zrovna ozdravovna,“ říká herečka, která hraje v divadle po celé vlasti. Kvůli ochablým svalům a bolestem se tedy rozhodla vyhledat trenéra, k nemuž nyní pravidelně dochází cvičit na pilates.

Také vás může zajímat ...

I tak ale přiznává, že to chce stále nějaké přemáhání.

„Nejsem ten typ, který by dobrovolně dřel a říkal o sobě, že bez cvičení nemůže žít,“ tvrdí…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...