Ivana buduje Karlu Gottovi velehrob?

Vdova po zvěčnělém zpěvákovi Karlu Gottovi (†80) Ivana Gottová (44) plní roli truchlící manželky opravdu důsledně a neponechává nic náhodě.

Od začátku jí bylo jasné, že Mistrův hrob na pražských Malvazinkách bude plnit roli poutního místa, a tak nelituje peněz na to, aby pomník i s blízkým okolím byl opravdu monumentální.

Také vás může zajímat ...

Nejenže nechala kolem hrobu zřídit travnatou předzahrádku s opravdu kvalitním rostlinným koberečkem, ale zafinancovala
i zbudování zvláštní vodovodní přípojky.

Když navštíví manželůvhrob, trávníček pokropí, v mezidobí místo zavlažují zřízenci.Místo nakonec vypadá opravdu pěkně, vkusně, a nikoli přehnaně okázale. Každý příchozí může zapálit svíčku, na internetu lze najít plánek, aby návštěvníci jeho hrobu nebloudili.

Výsledek pozitivně hodnotí i návštěvníci z Německa, kterých na místo proudínemalé množství. Doufejme, žepietní místo přežije slavíkovy nedožité jedenaosmdesátiny bez větších poškození.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama