Ivana Christová: Seberealizuje se přes dceru

Ivana Christová a dcera Daniela

Bývalá Miss Ivana Christová (48) má konečně důvod neřešit svá kila navíc, ale mít radost ze své dcery. Daniela totiž úspěšně dokončila vysokou školu a může se pyšnit titulem magistr. A navíc takhle kráska s exotickými kořeny není jen tak k přehlédnutí.

Přeroste jí?

Také vás může zajímat ...

Že by se rozhodla jít ve stopách své matky, anebo jí maminka ihned zapojí do svého byznysu v kosmetickém průmyslu? Nebo s ní má jiné plány? Přece jen to je její jediná dcera. Každopádně Ivana se přestala mračit na svět a zase má důvod mít úsměv na tváři.

Co bude dělat

Sama má zkušenosti, co více vynáší, a ty bude své dceři chtít předat. Navíc, co se nepovedlo jí, může Daniela dohnat. Otázka je, jestli je dcera na maminčiny plány vůbec zvědavá. Nepostaví si hlavu a místo rad se nevydá raději svojí cestou? A zcela odlišnou od jejích představ.

Jasné je jedno – modeling to nebude – k tomu rezolutně řekla ne. Prý je malá a nyní už na modelku stará. Možná se pustí konečně do příprav svatby, na kterou před dvěma lety řekla ano…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...