Ivana chýlková a Jan Kraus: Drží ho pěkně zkrátka

Je považován za nejdrsnějšího moderátora v zemi. Show JANA KRAUSE (65) nahání hrůzu i suverénním hvězdám. Ale jak to vypadá u rodinného krbu? Srazí před ním paty i jeho partnerka IVANA CHÝLKOVÁ (55)?

V devadesátých letech překvapila veřejnost rošáda dvou známých párů. Karel Roden (56) a Jan Kraus (65) si vyměnili partnerky. Herečka Jana Krausová (64) začala žít s Rodenem a jeho dosavadní partnerka Ivana Chýlková (55) zakotvila u Krause. Dnes je to už dávno ohraná písnička, ale vztah Chýlkové se žlučovitým moderátorem stále poutá značnou pozornost.

Také vás může zajímat ...

Kdo je hlavou rodiny?

Věkový rozdíl mezi nimi je v normě, ale ten výškový nahrává spekulacím, kdo vlastně u nich doma „nosí kalhoty“, protože Ivana je o osm centimetrů vyšší. Kraus šéfuje své show na Primě pevnou rukou, jeho sarkasmus a ironie staví do latě i takové tvrďáky, jako je Zdeněk Pohlreich (61).

Moderátor se prezentuje jako alfa samec , ale přitom občas – samozřejmě s humorem – pronese něco ve smyslu, že doma má všechno na povel Ivanka. Jak je to asi ve skutečnosti? Herečka své domácí poměry popisuje jako pohodu. S Krausem na sebe prý doma nic nehrají, dokáží se zasmát sami sobě a raději se baví, než by cokoliv řešili.

Uctivě děkuje za večeři

Ovšem jednou jí také uklouzla drobná historka, která naznačuje, že by to nemuselo být tak jednoznačné: Měla doma na návštěvě kamarádku, přišel Kraus a sháněl se po něčem k jídlu. Namazala mu chleba s máslem, on ho zbaštil, uctivě pronesl „Děkuji, bylo to moc dobré“ a zmizel ve své pracovně. Kamarádce prý spadla čelist a po chvíli přiznala, že jí to doma takhle parádně neklape.

Otázka ovšem je, jestli to nebyl ze strany Jana Krause jenom podobně ironický vtípek, jako ty, které trousí ve svém pořadu.

Na druhou stranu je známá věc, že ti nejtvrdší šéfové bývají doma jako beránci…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama