Ivana Chýlková a Jan Kraus: Překonají manželskou krizi?

Patřili mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu, ale teď se zdá, že jim to příliš neklape. Herečka Ivana Chýlková (55) svému manželovi Janu Krausovi (65) prý skoro ani nemůže přijít na jméno. Nedávné spekulace o tom, že jí byl Kraus nevěrný, se jí prý hluboce dotkly.

On se to prý sice snažil několikrát vyvrátit, ale herečka má prý své vlastní zdroje, které jí sdělily, jak to doopravdy bylo. A je jasné, že zdroje nemluvily zrovna v Klausův prospěch, jinak by se k němu jeho žena nechovala tak, jak se prý chová.

Také vás může zajímat ...

Skoro spolu nemluví

Manželé spolu prý téměř nekomunikují a Chýlková se ke Krausovi má chovat velmi chladně. On se prý snaží si ji udobřit a pořád trvá na tom, že nevěrný nebyl. Nicméně se zdá, že Chýlková má ve věcech jasno a prý začala být i trochu víc nezávislá. Dřív se jen tak neprocházela s mladšími muži, ale teď jí to prý nedělá problém.

Několikrát byla spatřena se svými fanoušky a chovala se k nim možná až příliš přátelsky.

Ona v tom ale prý nevidí nic špatného, a i kdyby ano, je to čistě její věc. Zdá se, že chce dát svému muži ochutnat vlastní medicínu a zatím se jí to docela daří. Otázkou však zůstává, co má v plánu dál? Zatím to totiž na odpuštění rozhodně nevypadá.

Plánuje rozvod?

Proslýchá se, že Chýlková chce svého manžela nejdřív potrápit a pak ho definitivně poslat k vodě. Prý si myslí, že vztah bez důvěry nemá smysl, a ona už ji necítí tak jako předtím. Má Kraus vůbec nějakou šanci se jejímu plánu bránit? Prý dělá, co může, a snaží se si svou ženu získat zpátky, ale sám moc dobře ví, že je velmi tvrdohlavá.

Rád flirtuje

Na druhou stranu ze sebe ale prý také nechce dělat hlupáka, a kdyby se jeho žena veřejně procházela s nějakým milencem, rozhodně by se o další šanci neprosil. Podle něj jeho žena celou situaci příliš dramatizuje a měla by mu víc věřit.

Ale koneckonců to není poprvé, co se spekuluje o Krausově nevěře. Je o něm celkově známo, že ženská společnost mu je příjemná, a několikrát dokonce veřejně s ženami flirtoval. Možná si neuvědomuje, že tohle byla pro Chýlkovou poslední kapka a už s ním zkrátka dál být nechce.
Nehodlá prý být s někým, kdo za jejími zády flirtuje s krásnými ženami..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...