Ivana Chýlková blázní kvůli dietám

Herečka Ivana Chýlková by se klidně uživila i jako výživová poradkyně. Všem zdárně ordinuje krabičkovou dietu, při níž pravidelně dostáváte příděly pokrmů, třeba vařenou rybu s brambory, okurkový salát a podobně.

Možná se ptáte, proč právě Chýlková, která byla celý život vytáhlá hubeňourka, se vrhla do hubnoucích procedur. „Předtím jsem špatně spala, za měsíc byly potíže pryč, byla jsem bezdůvodně unavená, teď mám neuvěřitelně energie, něco jsem dokonce shodila,“ jásá Chýlková.

A začala s dietním koučováním hned u svého muže Jana Krause (63). Herečka začala Krause kritizovat za vypapané bříško. Moderátor není zrovna typ, který by se chtěl mučit hladověním a rád si dá do nosu něco dobrého a vydatného, jako klasický chlap.

Také vás může zajímat ...

Jeho žena však zavelela a i taková osobnost, která si nikdy nic nenechá diktovat, najednou poslouchá na slovo. „Každý to má jinak, je to individuální. Celé se to skládá z několika fází a výsledkem je, že jíte jen třikrát denně po pěti hodinách a mezitím nesmíte vůbec nic.

Pít samozřejmě můžete,“ vysvětluje Chýlková systém diety. A aby toho nebylo málo, herečce se podařilo zpacifikovat už i další známé tváře. Na její přesvědčivé argumenty se nechala lapit třeba zpěvačka Petra Janů (64).

„Už od svých třiceti let bojuji s váhou, vyzkoušela jsem všechny druhy diet, které se na trhu objevily, cvičila jsem s Jane Fondovou, využívala i hubnutí pomocí přístrojového cvičení, utratila spoustu pebněz, ale výsledky byly rozporuplné.

Pak mi ale Ivana Chýlková doporučila úžasnou dietu a ta opravdu funguje,“ vyjádřila se Janů. A podle našich informací herečka zlanařila i například Báru Basikovou (53) nebo Martina Dejdara (51), kteří se do zdravého hubnutí také pustili.

Chýlková je prostě nevyužitý talent!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...