Ivana Chýlková, Jan Kraus: Shazuje svou partnerku

Moc dobře o sobě ví, že mezi žádné krásky nepatří. A také tím IVANA CHÝLKOVÁ (54) dost trpí! Hlavně proto, že jí to údajně dává najevo její partner JAN KRAUS (64)! Zatímco herečka má dojem, že na ni Kraus kašle, on tvrdí zcela něco jiného. „Věnuji jí pořád veškerou pozornost. Pořád se dívám, kde je,“ směje se moderátor. Podle ní to ale není pravda.

Sám Kraus také nakonec přiznává, že existuje spousta mladých a krásných dívek, které by stály o jeho přízeň. Je to snad důvod, proč do společnosti raději chodí sám? „Těch, co mě balí, jsou stáda,“ tvrdí Kraus sebevědomě.

Také vás může zajímat ...

A Chýlková si toho zřejmě také všimla.

Už nemá sílu mu něco vyčítat

„Stojí mě to strašně energie. Jenže se mi nechce pořád ho přemlouvat a hučet do něj. Mám totiž také svoji důstojnost,“ vyjádřila se Ivana Chýlková k tomu, proč se nechce Kraus ukazovat ve společnosti s ní. Proč spolu tedy zůstávají?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...