Ivana Chýlková: Je postrachem silnic?

Peníze pro ni nehrají roli

Silniční předpisy pro ni snad neplatí?

Mezi další známé osobnosti, které si rádi hrají na piráty silnic a dálnic, se zařadí překvapivě i herečka IVANA CHÝLKOVÁ (53). Nedávno byla spatřena v centru Prahy, jak parkuje na místě vyhrazeném pro zásobování. Ačkoli vlastní jeden z nejmenších osobních automobilů, které jsou v současnosti na trhu k dostání, a mohla by s ním tak zaparkovat téměř všude, s předpisy si stejně hlavu vůbec neláme.

Copak nemá strach z pokuty?

Nebo je jí jedno, kolik na pokutách zaplatí, a raději obětuje peníze než pár minut své ho času na hledání místa, kde by mohla zaparkovat zcela beztrestně?

Jen výjimka, nebo pravidlo?

Také vás může zajímat ...

Na místě, na kterém parkovala, je podle umístěné cedule možnost zcela beztrestně parkovat maximálně patnáct minut, ale podle očitých svědků Chýlková tuto dobu výrazně překročila. Má takové moresy hollywoodských celebrit běžně, nebo to snad byla jen výjimka? Ať tak či tak, příkladem svým fanouškům rozhodně nejde.

Jen aby příště nechtěla porušovat jiné předpisy… .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...