Ivana Chýlková: Má vysoké nároky

Bylo těžké vyrůstat po jejím boku! To měl prohlásit JÁ- CHYM KRAUS (19) o své matce IVANĚ CHÝLKOVÉ (54). Zatímco ona přebírala cenu za herecké zásluhy, on všechny šokoval svou výpovědí o vztahu k matce. Přiznal, že to neměl jednoduché, a její nároky bylo těžké ustát.

„Je natolik bezchybná, že je někdy těžké být po jejím boku, vyrůstat s ní a sdílet s ní domácnost,“ řekl bez obalu.

Také vás může zajímat ...

Rozplakal ji

Stejnou dokonalost prý herečka očekávala i od ostatních. Pro syna muselo být leckdy náročné se matce zavděčit. Jeho dospívání bylo zřejmě náročné, a dokonce přede všemi u mikrofonu přiznal, že se s matkou často hádají. Chýlkovou podle jeho slov štve, že syn se dostatečně nezajímá o její práci. To se snažil tak emotivně vyvrátit, že matku přede všemi rozbrečel.

Stala se z toho dojemná zpověď a hosté museli pomalu také vytahovat kapesníčky.

Jáchym aspoň dokázal, že žít ve stínu slavnějšího rodiče a splňovat jeho mnohdy až přílišné nároky není žádná legrace, a on se s tím vyrovnává dodnes!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...