Ivana Chýlková: Manžel jí nekoupí ani šaty

Když chce herečka IVANA CHÝLKOVÁ (54) vyrazit do společnosti, nemá to se svým partnerem JANEM KRAUSEM (65) jednoduché. Často to dopadá tak, že nakonec vyrazí v doprovodu nějakého kamaráda, aby se mu pomstila za to, jak na ni kašle. Copak Kraus vůbec nežárlí?

Utrácí za milenku?

Také vás může zajímat ...

Proslýchá se také, že moderátor své manželce vyčítá, když utrácí za zbytečnou parádu. Proto si Chýlková často svoje róby půjčuje, a jelikož se nemá pro koho strojit, často to s přípravami nepřehání.

Převlečená je prý do minuty a líčení věnuje maximálně 15 minut. Že se jiné krasavice zdobí hodiny a vybírají večerní toaletu pečlivě, Chýlková může pozorovat pouze se závistí. Přitom Kraus si na hezké oblečení potrpí a je dokonce reklamní tváří značky, která vyrábí obleky.

Proč ale na své manželce tak šetří a nedopřeje jí radosti, které ženy milují a potřebují? Utrácí snad raději za sebe, nebo snad dokonce za nějakou milenku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...