Ivana Chýlková: Namyšlená kvůli plastikám

Přestože herečka Ivana Chýlková (54) na svůj věk nevypadá, už je vidět, že ji trápí povadlá pleť a vrásky. Nikdy by se prý ale neodhodlala tento problém řešit pomocí zásahu plastického chirurga. Zatím jí stačí pár tahů štětcem od zkušeného vizážisty.

Přece jen vyjít ven bez make-upu je pro celebrity nemyslitelné. Že sama o žádném zákroku neuvažuje ale neznamená, že se musí obouvat do svých kolegyň, které jejich vzhled trápí. Chýlková jim totiž říká „plastoví lidé“.

Také vás může zajímat ...

„Jsou to lidé, kteří podléhají trendu vypadat pořád nádherně. Všichni mají dlouhé vlasy, pěkné postavy, velké oči, tváří se vlídně a nakonec všichni vypadají stejně,“ kritizuje ženy se showbyznysu Ivana.

Sama se ale do škatulky hezky vypadající herečky také řadí a platí pro ni vše, co vyjmenovala. Přitom by do ní málokdo řekl, že je tak moc povrchní. Takovými řečmi si vztahy s kolegyněmi rozhodně nezlepší a bude se o ní říkat, že je namyšlená.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...