Ivana Chýlková: Podivná hospodyňka: Nevaří, neuklízí

Sladký život, který vede herečka Ivana Chýlková (53), by jí každá žena mohla závidět. Emancipovaná herečka si nedělá s domácností starosti. Zatímco většina žen dennodenně přemýšlí o tom, co nakoupit, co se bude vařit a co je potřeba uklidit, aby doma nebyl nepořádek, Chýlková to bere sportovně a s nadhledem.

Když si kvůli nadaci, jejíž je tváří, zahrála na několik hodin na prodavačku, upřímně přiznala, že její vztah obchodům a nakupování je záporný. V dětství si sice na obchod hrála, brzy ji však toto nadšení opustilo.

V současné době nakupuje potraviny přes internet, což je noční můrou všech skutečných hospodyněk, které si potraviny chtějí osahat, prohlédnout, přivonět k nim. Ani vaření ji nebaví, zásadně se neshání po receptech, leda si nechá doporučit dobrou restauraci.

Také vás může zajímat ...

Uklízení v její domácnosti zastane placená pomocnice. Otázkou je, zda ostatní členové rodiny nepostrádají příjemnou atmosféru domova. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...