Ivana Gottová: Chce ho snad jen pro sebe?

Nechce o něj přijít a bojí se o jeho zdravotní stav?

Kdyby záleželo jen na něm, nejspíš by Karel Gott (78) na pódiu nejraději i zemřel. Jenže jeho manželce Ivaně Gottové (42) se prý jeho životní poslání přestává líbit. Údajně se ho pokouší donutit, aby skončil. Není to tak dávno, co se veřejně probíral strach Ivany Gottové (42), který měla o manžela Karla Gotta (78).Největší zdravotní komplikace prodělal na konci minulého roku, kdy to vypadalo, že je na tom tak špatně, že s rodinou nebude ani na Vánoce.

Bolesti ale nakonec ustoupily a vypadalo to, že se vše v dobré obrací. Jenže teď se ukazuje, že to s Mistrovým zdravím prý není tak růžové. Mistr se sice snaží přesvědčovat fanoušky o rodinné idylce spole čnými fotkami, ovšem opak má být pravdou! Ivana na něj má údajně naléhat, aby přemýšlel o konci kariéry.

Také vás může zajímat ...

Bojí se totiž, že všechen stres kolem jeho koncertování už je pro něj příliš zatěžující a rizikový. Karel si ale neumí představit život bez hudby a diskuze na tyto témata prý bývají občas hodně napjaté.

Cítí se být svým příznivcům zavázaný, protože při něm celý život stáli a nechce je zklamat. Jak ale může taková situace skončit, když se ani jeden z manželů nechce svých představ o životě vzdát? Ivana ví, že má Karel dostatečně vyděláno a do rodinné kasy bude přispívat dostatečně i bez koncertů, prodejem svých CD.

Vydrží ale Gott bez kontaktu z fanoušky?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...