Ivana Gottová řádí na Bertramce jako černá ruka!

Nová střecha pro vilu na Bertramce? To je jenom začátek! Zvěsti se potvrdili a přestavba luxusního sídla slavného zpěváka Karla Gotta (77) a jeho manželky Ivany Gottové (41) bude nakonec daleko rozsáhlejší než se čekalo.

Vysoká na dálku dobře patrná konstrukce na obranu proti dešti tak nemá chránit pouze výměnu starých střešních tašek za nové. „Stavební úpravy obsahují kromě nového zastřešení objektu také realizaci pultových vikýřů, nových střešních oken a bytového podkroví,“ uvedla na pravou míru celkové stavební plány na Bertramce zpěvákova tisková mluvčí.

Jejich dva společní potomci, náctiletá Charlotte Ella (11) a malá Nellinka Sofie (9), se tak můžou těšit na úplné soukromí v podobě zbrusu nových pokojíčků. O to se postarala hlavně Mistrova žena Ivana, která vzala rekonstrukci vily plně do svých rukou a našla dokonce i stavební firmu. Ta mimo jiné dokončovala například výstavbu veřejných záchodků ve stanici metra Můstek.

Také vás může zajímat ...

Neměla něco nechat na svém slavném muži?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...