Ivana Gottová: Skutečně vzorná žena?

Přepsal na ni veškerý majetek. Je to dobře?

Životní cesta IVANY GOTTOVÉ (42) za štěstím zní jako pohádka. Části Gottových fanoušků ale dodnes pořád není úplně jasné, jestli v ní hraje roli dobré víly, nebo zastupuje síly zla.

Zdravotní sestřička z Opavy přičichla k velkému světu a dostala do chomoutu nejžádanějšího českého umělce. Ivana Gottová (42) si musela být vědoma, že se tím stala jednou z nejsledovanějších žen českého showbyznysu.Okamžitě se na ni upřely zraky veřejnosti. Kdo je ta, které se podařilo ulovit Mistra?

Také vás může zajímat ...

Řadu pohledů provázela žárlivost, protože snad každá žena někdy snila o tom, být na jejím místě.

Je pod drobnohledem

Gottovy fanynky si svůj idol střeží a Ivana se rychle naučila, jak roli manželky národního pokladu zvládat. Absolvovala studia sociální a mediální komunikace, takže má pro svůj statut ideální vzdělání. Veřejně se téměř neprojevuje, takže si o ní každý musí udělat vlastní obrázek. A ten má zvlášť v poslední době dost kontroverzní podobu.

Prosáklo například, že si už jako malá trénovala podpis Gottová. Nevinná zábava puberťačky, nebo jasný plán cílevědomé ženy?

Fanynkám neuniklo ani to, že si před pár lety nechala chirurgicky upravit nos.Snaha, líbit se manželovi, nebo marnivost bohaté celebrity?

Jde jí jen o peníze?

Ivana, inspirovaná Gottem, se také pustila do malování. Odborníci, kteří její výtvory viděli, ale o žádném zázraku nemluví. Také od módních kritiků to párkrát schytala za své róby. Největší smršť dohadů se ale rozpoutala poté, co Karel Gott (79) na svou ženu nechal přepsat veškerý majetek včetně autorských práv ke svým písním.

Potvrdilo se tím, že Ivana svým manželem manipuluje a jde jí jen o peníze?

Mistr ale vypadá spokojeně a nezbývá než počkat, jak se příběh jeho osudové ženy bude dál vyvíjet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama