Ivana Gottová: Slavíka odřízla od lidí. Chce ho jen pro sebe!

O co všechno ještě svého manžela připraví?

Zdá se, že manželka zpěváka Karla Gotta (78) Ivana Gottová (41) ho už úplně ovládá. Svého muže totiž prý drží dost zkrátka a zakazuje mu kontakt i s ostatními kamarády. Proč to dělá?

Někdo tomu říká láska a někdo možná chamtivost. Někteří lidé z jejich okolí totiž tvrdí, že Ivana Gottová (41) má svého manžela Karla Gotta (78) omotaného kolem prstu a jen tak něco mu nedovolí. Nejen, že ho drží dál od jeho přátel, kterých ho tak postupně zbavuje, ale dokonce mu řídí celý jeho život.

Šťastná rodina, nebo jen přetvářka?
Šťastná rodina, nebo jen přetvářka?

Myslí si, že ho chrání

Ivana se sice domnívá, že svým ochranitelským chováním mu pomáhá, ale co když je to právě naopak? Vzhledem k tomu, čím si Karel v poslední době prošel, by přeci po svém boku měl mít nejen svou milovanou manželku a děti, ale také přátelé, na které se může spolehnout. Jenže kdo mu vlastně zbyl? Vždy jich měl víc než dost, ale rok od roku se jejich počet snižuje.

Také vás může zajímat ...

Kvůli Ivaně už přišel o svou dlouholetou hospodyni Jaromíru Jandovou (82), tajemníka Jana Adama (52) a v poslední době jsou na nože i se zpěvákem Milanem Drobným (72).

Je možné, že to Gottovi nevadí?

Gott miluje své fanoušky.
Gott miluje své fanoušky

Ovládá ho

Když to takhle půjde dál, Karla bude mít Ivana už jen pro sebe. Je to snad jejím cílem? Vždyť už mu dělá i manažerku a organizuje mu veškerý čas! Nebyla by nakonec nejradši, kdyby sekl se zpíváním a zavřel se doma s ní a jejich dvěma dcerami?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...