Ivana Jirešová: Bojuje s úzkostmi. Kdy to skončí?

Dramatický život vede hvězda Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová. S úzkostmi bojuje odmala.

Okusila je už ve čtrnácti letech, kdy se ocitla sama v Praze, studovala tu konzervatoř. „Najednou jsem přišla sama do jiného města a zůstala v šoku,“ říká rodačka z Písku. Tak se jí stýskalo po rodičích, že přišla o hlas, což byl na herecké škole problém.

Také vás může zajímat ...

„Mám citlivou povahu, pronásledují mě strachy,“ svěřuje se. Potkala ji zklamání v lásce, ba i válka o dceru Sofii (16), pro niž si nepřála střídavou péči, kterou prosazoval biologický otec. Letošní rok jí dává zvlášť zabrat.

Kvůli pandemii zavřená divadla na náladě nepřidají, mimoto jí milovaná dcera oznámila přesně tu zprávu, jíž se matka bála nejvíc: nastupuje na konzervatoř.

„Z toho nejsem vůbec nadšená. Radši bych byla, kdyby studovala gympl, jazyky,“ říká Ivana. Aby toho nebylo málo, seriál Ordinace, v němž účinkovala coby barmanka Lucka patnáct let a který ji slušně živil, končí. „Jsem hodně konzervativní,“ poznamenává smutně. „Prostě Rak zpátečník, který má rád jistoty. Změny jsou pro mě vždycky bolestivé.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama