Ivana Jirešová: Čeká ji brzy plastika?

Nová láska a nové zvyky. Není to dávno, co se herečka Ivana Jirešová (41) poprvé ukázala ve společnosti po boku svého nového mladšího přítele Milana (35). Podnikatel prý herečku uháněl delší dobu, nicméně ona se do vztahu příliš nehrnula. Údajně jí vadilo, že je Milan mladší a ona by vedle něj vypadala stará.

Klinické úpravy

Také vás může zajímat ...

Tyto problémy už ale hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 překonala. Oba vypadali na společenské akci spokojeně a věkový rozdíl jim prý problém nedělá.

Jirešová byla vždy známá svou přirozenou krásou. Dodržuje zdravý životní styl a zatím měla štěstí, že jí vrásek tolik nepřibývalo. Žádnými klinickými zákroky se nechlubila, ba naopak, podporovala přirozenost.

Děsí ji, že vypadá vedle milence stará?

Bylo vidět, že svůj věk bere skutečně jen jako číslo, jelikož se prý necítí na to, kolik jí doopravdy je. Nyní se zdá, že změnila s novým partnerem názor a výplním z kyseliny hyaluronové nijak nebrání. „Dělám to pro sebe,“ tvrdí Jirešová.

Snad se vedle mladšího partnera nezačala cítit staře. Že by brzy zavítala i k plastickému chirurgovi?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama