Ivana Jirešová: Dceři zakázala modeling

Má jiné zájmy

Sofie už má zkušenosti s fotomodelingem.

Káže vodu a pije víno. Takové přísloví by se hodilo na chování herečky IVANY JIREŠOVÉ (38). I přesto, že sama v mládí chtěla být modelkou a neváhala kvůli tomu držet přísné diety a obětovat svému snu snad téměř cokoli, své dceři SOFII (11) by toto povolání jednoznačně zakázala. „Přijde mi to moc brzy, začít pracovat v patnácti,“ má zajímavé vysvětlení Jirešová.

„Na druhou stranu, i já jsem v patnácti už byla v Praze sama, bez rodiny,“ připouští. „Ale jako máma bych si určitě nepřála, aby moje dcera byla modelka,“ dodala. Naštěstí má prý její Sofinka úplně jiné zájmy. „Ona je hravý typ. Tohle musejí dělat ctižádostivé, zodpovědné a disciplinované holky. To Sofinka úplně není,“ míní herečka o své dceři.

To ovšem neznamená, že z malé a hravé Sofie nemůže vyrůst ctižádostivá slečna, která jednoho dne své mamince oznámí, že se stane modelkou. Bude i potom Ivana tak přísná a řekne: „V žádném případě!“ Nebo ji Sofie prostě „ukecá“?

Či se raději vůbec nebude ptát?

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...