Ivana Jirešová: Drastické praktiky kvůli kráse

Ikdyž se zdá, že je hvězda Ordinace v růžové zahradě 2, herečka Ivana Jirešová (40) přirozeně krásná a ve čtyřiceti vypadá jako holčička, za jejím vhledem stojí velmi nevšední kosmetická péče. Ženy pro svůj vzhled udělají opravdu cokoli a výjimkou není ani Jirešová, která si na obličej namísto botoxu aplikuje sliz z velkých hlemýžďů.

„Jsou hodně velcí, ale na druhou stranu jejich sliz regeneruje pokožku a má v sobě i antibiotikum,“ vysvětlila svoje, pro někoho možná nechutné, počínání Jirešová. Ačkoli se prý šíleně bojí například pavouků a krys, tito hlemýždi jí prý přijdou ušlechtilí a čistí.

Také vás může zajímat ...

Nicméně i když se herečka zbaví nějakých těch vrásek, se svým obličejem má velké nepříjemnsoti i nadále. Kvůli hormonálním změnám po porodu se jí udělaly nevzhledné pigmentové skvrny, kterých se nemůže zbavit a nesmí kvůli nim na sluníčko.

„Vždycky se ale na kousek obličeje paprsky dostanou a skvrny zase vyskočí,“ vyprávěla. Na to jsou holt krátké i ty nejdražší a nejexotičtější přípravky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...