Ivana Jirešová: Hrozí jí anorexie?

A máme tady další oběť „zdravého životního stylu.“ Herečka Ivana Jirešová je hubená jako nitka, dokonce tak, že to už v jejím případě může být nebezpečné.

Když vám vyjmenuje, čím se stravuje, nejspíš se pokřižujete. Fanatická milovnice jógy se velice přísně hlídá i v jídle. Zrovna ona, která by raději měla absolvovat výkrmnou kůru a nekapitulovat ani před vepřovou se zelím a šesti knedlíčky!

Také vás může zajímat ...

Ještě nedávno si libovala dokonce v držení pravidelných půstů, čímž si v některých případech může takhle hubená a vyčerpaná osoba dost podstatně ohrozit zdraví.

Nyní půsty naštěstí omezila, ale proto, že má pocit, že se stravuje natolik racionálně, že je vlastně ani nepotřebuje. „Stravu mám natolik omezenou, že nemusím ty očisty dělat tolik jako dřív.

Já v podstatě jím ovoce, zeleninu, ořechy, sýry, kozí a ovčí, sem tam nějakou bílkovinu v podobě luštěnin,“ prozradila šokovaným fanouškům herečka, z jejíhož jídelníčku běhá mráz po zádech.

„Dřív jsem si občas dopřávala něco škodlivého, teď už to nedělám,“ dodává vyhublá umělkyně. Má nového přítele, snad jí tedy promluví do duše dřív než bude pozdě. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama