Ivana Jirešová: Je nový milenec vážně ten pravý?

Dlouhou dobu byla sama a zdálo se, že tomu tak bude už napořád. Ale pak se herečka IVANA JIREŠOVÁ (41) zničehonic objevila na společenské akci po boku MILANA ŠTĚRBY (35). Ale je to skutečně ten pravý?

Herečka Ivana Jirešová (41) tvoří pár s pohledným a hlavně movitým podnikatelem Milanem Štěrbou (35) nepříliš dlouhou dobu, ale zatím to vypadá, že se vedle něj cítí spokojeně. Předtím než ho poznala, byla dlouho sama a věnovala se především práci.

Také vás může zajímat ...

Trochu to působilo, jako by o mužskou pozornost nestála, a možná proto se jí láska dlouhou dobu vyhýbala. V milostném životě si prožila své, před dvěma lety se rozvedla s muzikantem Viktorem Dykem (50), za kterého byla vdaná osm let.

Zjistila, že Dyk ji podváděl, a proto okamžitě a rázně zakročila, i když sama rozvod prožívala těžce. Spousta jejích přátel si myslí, že si zaslouží opravdovou lásku. Najde ji ale herečka u šest let mladšího fešáka?

Řádně ho tajila

Ivana se s novým partnerem ukázala ve společnosti naprosto nečekaně. V první chvíli nikdo netušil, že jde skutečně o jejího nového partnera, dokud to sama herečka nepotvrdila. To svědčí o tom, že ho nějakou dobu skrývala, aby se ujistila, zda za to skutečně stojí. Pochopitelně ho nejdřív chtěla pořádně poznat ona sama, než ho naplno vpustila do svého života.

Zřejmě všemi jejími zkouškami úspěšně prošel, otázka ale je, jak Milan zvládne nátlak médií a celkově veřejnosti. Přiznal, že na to není příliš zvyklý, a ne vždy je rád středem pozornosti.

Vedle Jirešové se mu ale bude dostávat pozornosti až až, s čímž se bude muset smířit.

Může mít mladší

Ivanu a Milana od sebe dělí šest let, oba tvrdí, že jim věkový rozdíl nedělá žádný problém. Jenže to nebude tak úplně pravda.Jirešová se vedle přítele nejspíš cítí trochu starší, to by vysvětlovalo její návštěvy plastické kliniky. Nechává si vyplňovat vrásky kyselinou hyaluronovou, aby na ní její věk nebyl tak znát a aby s přítelem držela krok.

Zdá se, že si je plně vědoma toho, že by její pohledný partner mohl podlehnout kráse nějaké mladší ženy. Další rozpad vztahu by Jirešovou znovu srazil na kolena, proto dělá, co může, aby byl její partner spokojený.

Skončí to šťastně?

Ivana v lásce v minulosti moc štěstí neměla, proto doufá, že Milan je konečně ten pravý. To ale ukáže čas. Není pochyb o tom, že by si mohl najít mladší partnerku, která by nebyla slavná a jejich vztah by tak zůstal pod pokličkou a nikdo by ho neřešil. Stojí mu však Jirešová za to, aby přišel o veškeré své soukromí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...