Ivana Jirešová: Na Tvář už se netváří

Bodování jí sráželo sebevědomí

Naznačila, že slabé bodování ji rozhodně nemotivoval.

Televizním divákům je IVANA JIREŠOVÁ (39) známá především jako barmanka Lucie z nekonečného seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. Ve druhé řadě zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas se ale představila také jako zpěvačka. Tam ale příliš nebodovala a v celkovém hodnocení nakonec skončila jako předposlední.

I to je zřejmě důvod, proč na svou účast v této soutěži dnes podle svých slov nemá dobré vzpomínky. Přestože si během soutěže získala mnoho dalších příznivců, ona sama z Tváře příliš nadšená nebyla. „Zatím na ni nemám dobré vzpomínky,“ prozradila Jirešová. Herečka totiž byla často terčem kritiky a se svým hlasovým projevem byla označována za nejslabší článek v týmu soutěžících.

Náročné zkoušky ji navíc velmi vyčerpávaly. „Moc bych si to ráda zopakovala, ale bez bodování.

Také vás může zajímat ...

Samotná práce mě hodně bavila,“ přiznala drobná blondýnka.

Ivana Jirešová
Ivana Jirešová
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...