Ivana Jirešová: Nezletilá dcerka barovou zpěvačkou?!

Být maminkou dospívající dcery není žádná legrace. Nebohá Ivana Jirešová si, co se týká péče o dcerku, prošla peklem, celá země sledovala nelítostnou válku o Sofii Fridu (15), kterou herečka vedla s jejím biologickým otcem, málem v přímém přenosu.

Útoky na Ivaninu psychiku bohužel zdaleka nekončí, jen trochu změnily podobu. „Chtěla bych si založit kapelu, hrát jazz a objíždět bary,“ prohlásila dívenka, a matka div neomdlela. Pro jedinou dceru si zjevně představuje úplně jinou budoucnost. „Hodně mě to zaskočilo,“ zaúpěla hvězda Ordinace v růžové zahradě.

Také vás může zajímat ...

„Podle mě ani netuší, co to ten jazz je, ale viděla to někde v televizi, líbilo se jí to, a teď si to vysnila, že se bude flákat po barech a hrát. Ale já doufám, že je to jen přechodné období,“ dodala vysíleně. Dobře že se věnuje józe, ta ji vždy uklidní.

Kategoricky nesouhlasí ani s dceřiným rozhodnutím studovat konzervatoř, avšak Sofii je to srdečně jedno a do této školy zrovna nastupuje. A teď ještě bary! Představa, že nezletilá dcera zpívá opilcům v baru, je noční můrou každé mámy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama