Ivana Jirešová: Proč se jí hroutí vztahy?

Jeden rozchod za druhým. Proč má herečka Ivana Jirešová (39) aneb barmanka Lucie z Ordinace v růžové zahradě prakticky neustále zlomené srdce? Před koncem roku se kupříkladu rozešla s přítelem Štěpánem.

Vysvětlila to tím, že to bylo vysilující. V jeden moment prý dospěla do bodu, kdy stála před rozhodnutím, jak rozdělit volný čas, zda ho věnovat dceři Sofince (12), nebo Štěpánovi. A protože je zodpovědná matka, je jasné, jak si na tuto nekompromisní otázku odpověděla.

Na rozhodnutí se zřejmě podepsal i fakt, že holčička, kterou má herečka ve střídavé péči, nového partnera nepřijala zrovna s otevřenou náručí. Dívce se nový „taťka“ nezamlouval. Vztah tedy zcela jistě neztroskotal jen kvůli nedostatku času.

Ale jak se zdá, dlouho Ivana sama nezůstala. Na nedávnou premiéru Plesu upírů dorazila v doprovodu sympatického muže. Tvrdí sice, že je to jen kamarád, ale takové řečičky se dost často nezakládají na pravdě.

Také vás může zajímat ...

Kromě toho prohlašuje, že si užívá samotu a nezávislost a nikoho nehledá. Možná si neuvědomuje, že hrozí nebezpečí, že také nikoho nenajde. A když si náhodou někoho přivede, tvrdě se proti němu postaví Sofinka.

Cožpak je snad hlavou rodiny? Herečka by si měla zjednat doma pořádek..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...